Jaką sukienkę kupić na tegoroczne wesele?

Mnóstwo pań, które otrzymuje zaproszenie na wesele, od razu zastanawia się, co na nie ubierze. I choć w dobrych sklepach z sukienkami, czeka na kobiety mnóstwo eleganckich, drogich kreacji, które stworzone są zgodnie z najnowszymi trendami, większość i tak stawia na uniwersalne fasony i klasyczne kolory. W czym więc wypada iść na taką imprezę, a jakich strojów trzeba absolutnie unikać? Poniżej kilka sprawdzonych rad.

Sukienki na wesele dla pań, które nie chcą wyróżniać się w tłumie


Sporo kobiet (szczególnie tych starszych) wybiera zazwyczaj proste, ołówkowe kreacje, idealnie dopasowane do ich figury w kolorach takich jak: róż, żółty, czerwień, fiolet i zieleń. Co ważne, tego typu sukienki nie są jednorazowe i pasują na wiele innych imprez również. Można je założyć na wesele, które odbywa się w pałacu, w eleganckiej restauracji, jak i w plenerze. Pasują również na imprezy rodzinne, na spotkania biznesowe oraz na wieczorne spotkania ze znajomymi w mieście. Wystarczy postawić na odpowiednie dodatki i mnóstwo modnych akcesoriów (torebki, ozdoby na włosy, biżuterię itp.).

Damskie sukienki weselne – tych wzorów trzeba unikać

Młode kobiety często chcą zabłysnąć podczas wesela bliskich lub znajomych i wybiera nieodpowiednie kreacje. Cekinowe, falbaniaste lub zbyt odkryte sukienki zdecydowanie nie są dobrym wyborem. Nawet gdy panie posiadają perfekcyjną figurę, nie powinny wybierać zbyt krótkich sukienek bez pleców, z dekoltem do pępka, ani też decydować się na kombinezony z szortami. Niektóre wzory również nie nadają się na tego typu przyjęcia. Styliści radzą, by unikać na weselach panterek, pasków oraz holograficznych printów, które kojarzą się bardziej z modą uliczną, niż z eleganckimi zestawami. Na weselach zazwyczaj sprawdzają się jednokolorowe, proste, minimalistyczne sukienki. Więcej informacji na stronie deezee: https://deezee.pl/sukienki-na-wesele

Comments are closed.